نتایج جستجو برای عبارت :

مراقبت از پوست و مو

مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
راهکار مؤثر برای مراقبت از پوست
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
 چند روش مراقبت از پوست
مقدمهرژیم مراقبت از پوست من ، و به طور خاص روال مراقبت از پوست صبحانه من ، بر اساس فصول و وضعیت پوست من تمایل به تغییر دارد. وقتی بهار می رویم ، برای خلاص شدن از شر پوست خشک زمستان و استفاده از پایه های رطوبت (روغن های روغنی و سرم های مرطوب کننده) که سنگین تر (یا چرب) هستند نسبت به نمونه هایی که در زمستان از آنها استفاده می کردم ، بیشتر لایه برداری می کنم.
اما این فقط مربوط به محصولاتی نیست که من از آنها استفاده می کنم ، بلک
مراقبت های پوستی در منزل :
 
ممکن است شما شک کنید که پوست خشک ، روغنی یا حساسی دارید ، اما آیا نوع پوست خود را واقعا می شناسید؟ دانستن نوع پوست واقعی شما می تواند دفعه بعد که در راهرو لوازم آرایشی قرار دارید کمک کند. در حقیقت ، استفاده از محصولات نادرست - و یا حتی هک های رایج در اینترنت - برای نوع پوست شما می تواند آکنه ، خشکی یا سایر مشکلات پوستی را بدتر کند.
برای یادگیری ادامه دهید:
نحوه ساخت روال مراقبت از پوست خودنحوه درمان نگرانی های خاص پوست
بدون شک پوست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای ارزیابی زیبایی افراد، به خصوص خانم‌ها به حساب می‌آید. عوامل مختلفی وجود دارند که هم بر روی ویژگی‌های محافظتی پوست و هم زیبایی آن تاثیرگذارند. اگر افزایش سن و تاثیرات غیرقابل انکاری که بر روی شادابی پوست دارند را کنار بگذاریم، عواملی مانند تابش مستقیم نور خورشید، سردی و گرمی هوا، خشکی پوست، حساسیت‌ها و بسیاری از موارد دیگر می‌توانند به مرور پوست شما را در معرض مشکلات مختلف و گاها جدی قرار دهند. در
روش های مراقبت از پوست در خانه
 
فقط به این دلیل که محبوب نیست به معنای کار کردن نیستهنگامی که روی پوست خود کار می کنید ، احتمالاً محبوب ترین و بهترین نتیجه پیشنهادی را که برای حل مسئله خاص پوست شما وجود دارد ، مانند درمان اسید سالیسیلیک برای آکنه یا سرم ویتامین C برای لکه بینی ، دنبال می کنید.
از همه گذشته ، چه چیزی برای صدها کار باید برای شما کار کند ... درست است؟ اگر فقط تغییر شکل پوست ساده بود.
وقتی با یک محصول مراقبت از پوست مواجه هستید که مش
روش های شفافیت پوست در منزل
بعلاوه ، یک نکته اضافی برای مراقبت از پوست برای زمانی که وقت کافی برای صرفه جویی در اختیار دارید ، می باشد.کشت روزمره پوست شمابه عنوان یک علاقه مندان به مراقبت از پوست ، چیزی بهتر از نخوردن بعد از یک روز طولانی و لای کردن پوست من نیست. و از آنجا که سلولهای پوستی ما در عصر احیا می شوند ، این زمان اصلی برای تمرکز بر روی ترمیم آن است.
من شخصاً بعد از سالها جوش های نوجوانی پوست مستعد آکنه دارم. برای مقابله با این موضوع ، ر
راهنمایی مراقبت از پوست برای آقایان 
 
نکات حداقلی برای هر مردی که به دنبال سرمایه گذاری در مراقبت از خود باشدطراحی توسط Pichamon Chamroenrakاگر از مراقبت از پوست صرف نظر کرده اید ، وقت آن رسیده که صحبت کنیم. لازم نیست کارهای بیشتری برای ترمیم ، محافظت و حتی ترساندن لیوان خود انجام دهید. ما اساسی ترین تنظیمات را برای نتایج طولانی مدت توصیه می کنیم. بیاموزید که چگونه با شکستن برش ، اصلاح سوزش و آن خطوط ریز و درشتی که از هیچ کجا خبری نخواهد بود ، مبارزه
چند راه حل ساده برای مراقبت از پوست
با ادامه جنگ صلیبی برای محصولات زیبایی تمیز ، مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست که قبلاً استاندارد به حساب می آمدند به درستی مورد تردید قرار می گیرند.
به عنوان مثال پارابن ها را بگیرید. اکنون که می دانیم مواد نگهدارنده یکبار محبوب نیز به عنوان بالقوه سرطان زا درون ریز سرطان زا محسوب می شوند ، مارک های زیبایی آنها را از فرمول های خود حذف کرده و برچسب های بدون پارابن را به همه چیز می زنند. در مورد فتالات ، سولفا
 اثرات خواب بر سلامت پوست
در سال ۲۰۱۹ برآورد می شود که صنایع مرتبط با مراقبت از پوست رقمی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد دلار فروش داشته باشند. این مبلغ نشانگر اهمیتی است که مردم سراسر جهان به 
سلامت، شادابی و زیبایی پوست خود می دهند. اما در کنار تمامی هزینه و زمانی که افراد برای مراقبت از پوست خود صرف می کنند، گاهی رموز ساده ای وجود دارند که
 می توانند تاثیرات شگرفی بر سلامت و شادابی پوست به خصوص پوست صورت افراد داشته باشند. یکی از این رموز ساده و عملی،
میکرودرمی پوست
با آنکه میکرودرم کردن برای بیمار کاری سبک است اما مراقبت های پس از آن نقش مهمی در اثربخشی آن دارد. از آنجاییکه با عمل میکرودرمی پوست، لایه محافظ پوست بطور موقت برداشته می شود، بنابراین، پوست در روزهای اول بسیار آسیب پذیر است. مخصوصا در برابر اشعه آفتاب. به همین دلیل است که متخصصان پوست بهترین فصل میکرودرمی پوست را پاییز و زمستان می دانند تا شدت نور خورشید کمتر باشد.
 
 
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
نیوآ کرم خوشبوکننده اصیل برای تمام اعضای خانواده است. این محصول نمادین سرشار از Eucerit® است که تمام مراقبت‌های ضروری مورد نیاز پوست را برای نرم و انعطاف پذیر ماندن ارائه می‌دهد. ایده‌آل برای استفاده روزمره و نیازهای پوست. سازگاری با پوست توسط متخصصان پوست تایید شده است.مراقبت عمقی و محافظتیکرم رطوبت رسانایده‌آل برای استفاده روزمره و نیازهای پوستتایید شده توسط متخصصان پوست • ساخت کشور : آلمانقیمت: ۱۵۰ ملی ۲۵۰۰۰تومان ۶۰ملی ۱۵۰۰۰تومانبرای
آیا در صورت خود با مشکلاتی مانند آکنه، پوست چرب، چین و چروک، یا لکه های مرتبط با افزایش سن مواجه هستید؟ برخورداری از پوستی سالم و بی نقص مساله ای نیست که تنها با ژن های شما در ارتباط باشد و دنبال کردن یک روتین مراقبت از پوست خوب شامل پاکسازی، لایه برداری و مرطوب نگه داشتن پوست نیز اهمیت دارد.
ادامه مطلب
از روش های مختلف برای حفاظت از پوست های ترکیبی دربرابر انواع مشکلات پوستی چه میزان اطلاع دارید این پوست ها نیاز به چه نوع مراقبت هایی دارند برخی لوسیون ها و روغن های طبیعی و ماسک های خانگی کمک زیادی به شما در این زمینه خواهند کرد به راهنمایی های متخصصین پوست در این باره دقت کنید .
 افرادی که دارای پوست ترکیبی هستند، با مشکلات مختلفی در انتخاب محصولات مراقبت از پوست و تعیین برنامه روزانه برای پوست مواجه می‌شوند. درواقع، آنان هم باید قسمت‌ها
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ تقریباً شبیه تاتو ابرو است ولی کمی حساس تر از تاتو ابرو می باشد. منتها بعد از عمل میکروبلیدینگ ابرو بسیار تیره تر به نظر رسیده و پوست زیرین آن قرمز می شود. 
پوست شما بعد از میکروبلیدینگ پس از ۷ تا ۱۴ روز مراحل ترمیم را طی می‌کند و پیگمنت ها کمرنگ تر شده و رنگشان طبیعی تر می شود
اجتناب از رطوبت
به مدت ۱۰ روز باید ناحیه میکروبلیدینگ شده را از رطوبت دور نگه دارید. 
هرگونه اصلاح
راهکارهایی برای مراقبت از پوست های حساس
مراقبت از پوست های حساس : پوست های حساس،
بسیار ظریف و آسیب پذیر هستند و مستعد واکنش‌های پوستی مانند جوش، ورم و
یا چروک پوست می باشند و گرایشی به سرخ شدن و گُرگرفتگی پوست دارند. خشکی
پوست، واکنش‌های آلرژیک پوستی مثل اگزما و یا قرار گرفتن زیاد در معرض
عوامل محیطی مانند خورشید و باد از جمله علل واکنش‌های  پوست های حساس است. پوست های حساس
به شدت به نور خورشید، مواد شیمیایی موجود در محصولات مراقبت از پو
راهکارهایی برای مراقبت از پوست های حساس
مراقبت از پوست های حساس : پوست های حساس،
بسیار ظریف و آسیب پذیر هستند و مستعد واکنش‌های پوستی مانند جوش، ورم و
یا چروک پوست می باشند و گرایشی به سرخ شدن و گُرگرفتگی پوست دارند. خشکی
پوست، واکنش‌های آلرژیک پوستی مثل اگزما و یا قرار گرفتن زیاد در معرض
عوامل محیطی مانند خورشید و باد از جمله علل واکنش‌های  پوست های حساس است. پوست های حساس
به شدت به نور خورشید، مواد شیمیایی موجود در محصولات مراقبت از پو
ما معتقدیم که سلامت و زیبایی مو تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری ما دارد. ، پوست و ناخن ویتامین‌های Soft gel با روغن آرگان، باکتری قوی بیوتین برای مراقبت از مو و پوست و ناخن، ویتامین C برای تولید کلاژن و ویتامین E برای کمک به پوست پررنگ پوست، اسید هیالورونیک. آن‌ها حاوی توازن مناسب مواد مغذی برای کمک به مراقبت از موهای شاداب، ناخن های شاداب و پوست سالم هستند.
مو را چند بار در هفته شستشو دهید بخصوص افرادی که موهای چرب دارند اگر تند عمل شستشو را انجا
چگونه پوست خود را همیشه جوان نگه داریم ؟
اکنون بهترین پوست شما شروع می شودپیری: این فرایندی است که احساسات مختلط را به وجود می آورد. برخی از علائم به آرامی و نرم ظاهر می شوند ، در حالی که برخی دیگر می توانند توجه را جلب کنند. در بیشتر موارد ، توجه اولیه به درمانهای موضعی اولین خط دفاع همه جانبه است ، به ویژه برای کسانی که در دهه 20 و 30 خود دارند. اما اگر کرم های گران قیمت و لایه برداری شیمیایی دیگر مؤثر نیستند ، این راهنما برای شما مناسب است.
بیشتر
مزایای میکرونیدلینگ
قبل از این که بخواهید به اقدامات لازم پس از پروسه درمانی فکر کنید، باید متوجه شوید که میکرونیدلینگ چه مزایایی برایتان به همراه دارد. میکرونیدلینگ در مطب تخصصی پوست ما می تواند نکات مثبتی را به همراه داشته باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:
بهبود ظاهر خطوط ریز و چین و چروک های عمیق روی پوست
کاهش ظاهر زخم ها ( از جمله زخم های باقی مانده در اثر جوش ها)
نرم کردن بخش های کشیده شده پوست
روشن شدن نقاط تغییر رنگ
پوست و مراقبت از آن
انواع پوست
نرمال
خشک
چرب
مختلط
حساس
پوست نرمال
پوست
نرمال نه خیلی چرب و نه خیلی خشک است. پوستی است که ضایعه قابل رویتی
مانند کمدون (جوش های سرسفید و سر سیاه) و آکنه نداشته باشد و شخص در پوست
خود احساس ناراحتی نکند؛ نمونه آن پوست کودکان است. البته پوست نرمال هم
نیازمند مراقبت است و باید با محصولات مراقبتی پوست از آن محافظت شود. غفلت
در محافظت از این پوست سبب پیری و چروک دار شدن آن می گردد. برای پیشگیری
ادامه مطلب
فشیال صورت : در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر یک
فشیال صورت :
 
در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر
کرم روز آلوئه ورا
جوان کننده و لیفتینگ ٬ آبرسان قوی ٬ از بین برنده خطوط و چروک های صورت ٬ بهبود گردش خون مویرگی و متابولیسم پوست  ٬مراقبت از پوست در طول شبانه روز با اثرات جوان کنندگی و ضد افتادگی پوست صورت و گردن ، سفت کننده ٬ مرطوب کننده ٬ تغذیه کننده پوست ٬ تنگ کردن منافذ باز پوست ٬ مناسب برای زیر آرایش.
 
Aloe Fleur de Jouvence - Firming Day Lotion
لوسیون تقویت کننده روزانه، شاهکاری در مراقبت های پوستی است که فرمولی ویژه جهت استفاده در مجموعه رژیم زیبایی الو
خواص گلاب برای پوست بسیار زیاد است. قرن‌هاست که مردم این سرزمین برای مراقبت از پوست خود از گلاب استفاده می‌کنند. امروزه در تمام دنیا هم خواص گلاب برای پوست صورت مورد توجه پزشکان و متخصصان زیبایی و سلامت قرار گرفته است. گلاب به علت داشتن خاصیت نرم کنندگی، آرام‌بخشی و جوان‌سازی، در محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین به صورت مجزا مورد استفاده قرار می‌گیرد. گلاب برای انواع پوست مناسب است که شامل پوست‌های خیلی حساس هم می‌شود. از دیگر فواید گل
بهترین روش های مراقبت از پوست سال 2019
 
 
تماس با همه گیرنده های درخشش: برای کسب اطلاعات در مورد مراقبت از پوست ، می توانید تمام بسته های فانتزی محصول را بخوانید. یا به سادگی از افراد واقعی مثل شما سرنخ بگیرید. با این وبلاگ نویسان آشنا شوید - و مسلماً دوستشان دارید - مجموعه بی پایان درمان ها ، لوسیون ها و معجون ها.
همه ساله صدها وبلاگ را شانه می کنیم تا مواردی را پیدا کنیم که برای آموزش ، الهام بخشیدن و توانمندسازی مواردی که از این طریق فراتر رفته
Type the title hereدانستنی های دارویی در خانواده ها و مراقبت از پوست
با بالا رفتن الاسیته پوست به مرور کم میشه ،فاکتورهای محیطی مثل در معرض آفتاب قرار گرفتن و همچنین زنتیک ،نقش مهمی در زمان به وجود آمدن خطوط و چروک روی پوست ما دارن
پوست اطراف چشم به نظر میرسه که زودتر دچار این تغییرات میشه
چروک شدن زیر چشم ها یک پروسه نرمال پیر هست و با سن ارتباطی داره ولی میشه پیشگیری کرد و به تعویق انداخت این مشکل رو ......ـType the text here
سلام دوستان
قبلا قول دادم تجربیاتم رو در خصوص مراقبت های پوست و مو در اختیار شما دوستان قرار بدم هر چند کمه ولی امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.
مطالب رو خورد خورد میذارم دوست دارم اگر شما هم تجربه ای دارید بگید و بقیه استفاده کنن. مطالبی که میگم بیشتره اون ها تجربیات بنده هستن که عرض میکنم خدمت تون.
تجربه مراقبت پوست و موی سالم:
برای داشتن پوست خوب نیاز به کمی وقت گذاشتن داریم و همچنین باید چند نکته ساده ولی بسیار تاثیر گذار رو رعایت کنید:
1. خوا
متخصصین پوست، نکات خودمانی شان را به اشتراک می گذارند.
خرید یک محصول ضدپیری مراقبت از پوست می تواند مانند یک تجربه اتفاقی باشد. با گزینه های بسیار زیادی که وجود دارند، دانستن آنکه کدام محصول را باید انتخاب کنید، می تواند دشوار باشد. این راهنمایی های متخصصین پوست می توانند به شما کمک کنند که با اعتماد به نفس خرید کنید.
ادامه مطلب
لیزر یکی از محبوب ترین روش های از بین بردن موهای زاید است. در این روش برخلاف روش های دیگر فولیکول های مو توسط اشعه از بین می روند. بعد از انجام لیزر محل مورد نظر دردناک و قرمز می شود بنابراین در این مرحله پوست نیاز به مراقبت دارد. در این مقاله مراقبت های بعد از لیزر را به طور کامل گفته ایم. 
 
ادامه مطلب
مراقبت های پس از آر اف فرکشنال
پس از درمان با آر اف فرکشنال رعایت یک سری مراقبت ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه لازم است، این دستورالعمل ها را به طور حتم پزشک معالجتان به شما یادآوری خواهد کرد. این نکات مهم عبارتند از:
در روز درمان، شستشوی ملایم پوست بلا مانع است، ولی از مصرف شوینده های قوی و مالش پوست خودداری کنید.
مصرف کرم ضد آفتاب بعد از درمان ضروری است.
مصرف مرطوب کننده های سبک به کاهش سریع تر التهاب و برافروختگی پوست شما کمک می کند.
به مدت ۲۴
 
سلامتی پوست صورت
 
 
زندگی روزمره و پر استرس سبب می شود تا زمان کمتری را صرف مراقبت از پوست خود در نتیجه پوست شما بتدریج نازکتر شده و چین و چروکهای ریز پدیدار و بالاخره مویرگهای پوستی کاهش یافته و سبب شکنندگی و رنگ پریدگی پوست شما میگردد مراقبت صحیح از پوست می تواند از این اتفاقات پیشگیری نموده و یا این روند را به تاخیر بیاندازد.


 
سعی کنیدتا با عاداتی مهم و ساده پوستی سالم و شاداب را درطی سالهای طولانی داشته باشید یکی از مهمترین روشهای حف
بهترین شستشوی صورت برای پوست خشک
وقتی پوست خشکی دارید ، مرطوب کننده ممکن است محصولی باشد که برای بیشترین میزان به آن می رسید. اما شستن صورت می تواند به همان اندازه در زرادخانه مراقبت از پوست برای حفظ پوست به نظر برسد و بهترین احساس را داشته باشد.
در حقیقت ، انتخاب پاک کننده مناسب برای نوع پوست شما فقط ممکن است برای دستیابی به درخشش ، حتی تن پوست شما بعد از آن ضروری باشد.
به عنوان یک منبع کلینیکی مورد اعتماد در مورد اهمیت یادداشت های پاک کننده
اسکالان چیست و فواید آن برای پوست و مو چیست؟
 
بدن شما از سیستم داخلی برای مرطوب کردن پوست شما استفاده می کند ، اما همیشه به ویژه پیرتر شدن ، هیدراتاسیون کافی را فراهم نمی کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به سمت مرطوب کننده های خارجی روی می آورند.
یکی از مرطوب کننده هایی که ارزش توجه آن را دارند ، اسکالان است. این روغن روغن طبیعی شما را تقلید می کند و آن را نرم کننده عالی می کند. همچنین یک آنتی اکسیدان طبیعی است و خاصیت ضد توموری دارد و از
اغلب افرادی که پوست خشکی دارند به دلیل شکننده بودن پوست و خشکی آن مشکلاتی برای مراقبت از پوست و بخصوص آرایش کردن دارند. در چنین مواقعی تشخیص اینکه از محصول درست یا تکنیک صحیح برای آرایش استفاده می کنید یا خیر کمی دشوار است. اما جای نگرانی وجود ندارد. با رعایت نکاتی که به شما آموزش می دهم، می توانید با وجود پوست خشک آرایشی زیبا و یکدست داشته باشید. نکته کلیدی این است که محصولات مرطوب کننده را برای آرایش انتخاب کنید. با ۴ نکته آرایشی برای افرادی
اسکالان چیست و فواید آن برای پوست و مو چیست؟
 
 
اسکالن 
فواید پوستی
فواید مو
برای آکنه یا پوست روغنی
برای اگزما
خطرات 
بدن شما از سیستم داخلی برای مرطوب کردن پوست شما استفاده می کند ، اما همیشه به ویژه پیرتر شدن ، هیدراتاسیون کافی را فراهم نمی کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به سمت مرطوب کننده های خارجی روی می آورند.
یکی از مرطوب کننده هایی که ارزش توجه آن را دارند ، اسکالان است. این روغن روغن طبیعی شما را تقلید می کند و آن را نرم کنند
همه دوست دارند پوستی «شبیه آینه» داشته باشند؛ اما متأسفانه بیشتر ما با پوست‌های چرب، آکنه، چروک یا لک‌هایی درگیر هستیم که به‌واسطۀ بالا رفتن سن یا دلایل دیگر روی صورت‌مان جا خوش می‌کنند. برخی معتقدند که داشتن پوست خوب ارثی است؛ پس ناامیدانه با وضعیت نامساعد پوست‌شان کنار می‌آیند. اگر شما هم این‌طور فکر می‌کنید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. هرچند عامل وراثت و ژنتیک در وضعیت پوست بسیار اثرگذار است، اما روش‌های مراقبتی می‌توانن
خوب و بد روغن لیمو برای پوست شما !
 
بر اساس تحقیقات علمی و حکایات حکایتی ، روغن لیمو در مورد مراقبت از پوست ممکن است مزایای زیر را داشته باشد:
جاذب
منبع ضد باکتریایی
ضد قارچ ، مانند ضد منبع مخمر کاندیدا
قابض
تهویه
معطر
به کاهش فشار خون کمک می کند
برای اطلاعات بیشتر در مورد کاربردها و اشکالات روغن لیمو در مراقبت از پوست ، خواندن را ادامه دهید.
یکی از راه هایی که میتوانید بعد از کاهش وزن سریع پوست خود را خوب نگه دارید استفاده از روغن لیمو می باشد
عادت های بهداشتی کودکان
 
شستن مو
حمام کردن
مراقبت از پوست
برای نوجوانان
بهداشت دهان
مراقبت از زیر بغل
شستن دست
ناخن ها
توالت
چرخه قاعدگی
عادت های بهداشتی خوب از اوایل شروع می شودداشتن عادت های بهداشتی خوب بیش از شستن دست ها است. به فرزندان خود بیاموزید که در سن جوانی یک روال بهداشت سالم داشته باشند می توانند عاداتی را ایجاد کنند که در طول زندگی آنها پایدار باشد. از این راهنمای سر تا پا استفاده کنید و به بچه های خود عادت های بهداشتی خوبی یاد
دلایل زیادی باعث ایجاد خارش در بدن می شوند . از جمله این دلایل می توان به خشکی پوست ، اگزما ، آلرژی ، کهیر و ... اشاره کرد . تعداد زیادی از افراد هر روزه به پزشک مراجعه کرده و میگویند که خارش مثل یک بیماری بی پایان گریبان گیر آن ها شده است. در واقع خارش پوست علت خاصی دارد ، اگر به هر علتی بدون دلیل دچار خارش پوست شدید ، حتما باید به پزشک مراجعه کنید .
علت خارش پوست بدن
پوست به عنوان یک محافظ از اندام های داخلی بدن مراقبت می کند . سلول های پوست این ایم
پوست ترکیبی
در پوست‌های ترکیبی پیشانی و بینی چرب است در حالی که قسمت‌های دیگر پوست مانند گونه‌ها خشک و تمیز است. پوست ترکیبی هم بخش‌های چرب دارد و هم بخش‌های خشک، برای همین هر قسمت نیازمند روش مراقبت خاص خود است.
ادامه مطلب
پاکسازی پوست در منزل
صورتت را بشوی
پاک کنید
یک مبارز آکنه بمالید
مرطوب کنید
لایه برداری
خوب بخوابی
به آرایش توجه کنید
دست نزنید
آروم باش
دوباره شکر را برش دهید
سیگار کشیدن را ترک کن
خط پایینبعضی اوقات دشوار است که بدانید پوست شما واقعاً باید تا حد امکان سالم باشد. ما هر روز با بازاریابی اعتیاد به مواد مختلف برای مراقبت از پوست و محصولات آرایشی و همچنین مشاوره در مورد تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و سایر معلمان زیبایی بمباران می کنیم.
بنابر
کرم پودر مای جور Acneline A02
بهترین مارک پنکیککرم پودر مای جور آکنه لاین، محصولی مطلوب برای پوست های چرب و مستعد آکنه میباشد. این جنس با داشتن سبومین در ترکیبات خویش ترشح چربی پوست را کاهش داده و از تولید جوش دوری می­ نماید. این جنس برای بقیه پوست ها نیز مطلوب میباشد به دلیل آن که بافتی قابل انعطاف و سبک داشته و پوشش دهی آن نیز بالا می ­باشد. همینطور فارغ از تولید احساس سنگینی بر روی پوست به زمان طولانی بر روی پوست فیس شما ما‌نده و پوستی صاف و یک پا
مجله سیب سبز - شقایق جعفری: در آغاز فصل گرم و تعطیلات که سفرها و گشت و گذار دوچندان می‌شود، مراقبت از پوست در برابر تابش مستقیم آفتاب توجه بیشتری می‌خواهد؛ فرقی ندارد که پوست‌تان خشک است یا چرب. 
ضدآفتاب‌هایی که در این مطلب معرفی کرده‌ایم، برای تمام پوست‌ها مناسبند و علاوه بر ضد لک بودن و محافظت در برابر نور شدید خورشید، مرطوب‌کننده‌های مناسب برای آبرسانی به پوست‌های آسیب‌دیده محسوب می‌شوند. پس با دقت در میان محصولات زیر بگردید و با
باز بودن منافذ پوست از نظر زیبایی مشکل
آفرین است. اگرچه این مشکل خیلی حاد نیست و نیاز به مراجعه به پزشک متخصص
پوست ندارد اما باید مراقب آن ها بود زیرا باعث بروز جوش های سر سیاه و آکنه
می شوند. افزایش منافذ باز پوست ممکن است به دلیل قرار گرفتن زیر نور
آفتاب اتفاق بیفتد زیرا اشعه های فرابنفش خورشید (UV) کلاژن را از بین می
برد و حالت کشسانی کانال های منافذ پوست را کاهش می دهد. اما در بیشتر
موارد این منافد باز پوست به دلیل بر هم خوردن تعادل هورمون
روغن CBD در مقابل بذر کنف:
در سال 2018 ، یک لایحه مزرعه تصویب کرد که کانابیدیول (CBD) تولید کنف صنعتی در سراسر کشور قانونی است. به همین دلیل ، "عجله سبز" از محصولات الهام گرفته از حشیش وجود دارد که بازار را سیل می کنند - از جمله محصولات زیبایی.
در حالی که CBD یک عنصر جدید برای بسیاری از مصرف کنندگان است (از آنجا که در حال حاضر با دسترس بیشتری قابل دسترس است) ، روغن کنف حدود ده ها سال است که در فروشگاه های مواد غذایی سالم برای آشپزی و مراقبت از پوست به فروش
فصل‌های پاییز و زمستان در کانادا، سرمای سختی دارند، این موضوع از هیچ‌کس پنهان نیست و وقتی صحبت از پوست می‌شود، این تغییر فصل‌ها کاملا مشخص هستند. فصل سرما می‌تواند عوارضش را با ایجاد چالش‌های مختلف برای پوست‌تان، نشان دهد. از فصل سرما جان سالم به در ببرید و با استفاده از این توصیه‌ها و محصولات، پوست‌تان را شفاف و درخشان نگاه دارید.
ادامه مطلب
روش های مراقبت از پوست
 
 
پوست باید تمیز نگه داشته شود پاک کردن منظم پوست باعث بهبود جریان خون می شود و مرطوب کردن آن به حفظ پوست در برابر آلودگی و دهیدراتاسیون کم آبی کمک می کند مصرف کرم های ضد آفتاب و پوشاندن پوست در برابر نور آفتاب خطر پیشرفت سرطان پوست به ویژه در افرادی که پوست روشن دارند کاهش می دهد.
 

 
آواکادو حاوی مواد مغذی است که به حفظ ساختارپوست و بهبود زخم ها کمک میکندهمچنین برای درمان جوش غرور جوانی آفتاب سوختگی و تب خال موثر است
                             
ماساژ و پوست
 
ماساژ پوست جریان خون زا تحریک می کند، در سلانتی و قابلیت ارتجاعی پوست نیز نقش مهمی دارد. 
استفاده از زوفن های مغذی و مالش پوست همچنین به حذف سلول های مرده سطح پوست و آب رسانی بهتر آن کمک می کنند.
 
 
عدم ارتباط انگشتانِ دست با پوست صورت، به معنی از دست دادن قدرتمندترین و موثرترین ابزار مراقبت از پوست‌مان است...هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزینِ انرژی‌ای باشد که توسط انگشتان دست ما به پوست صورت منتقل می‌شودتوصیه می‌کنم شما هم به طرفداران ماساژ ملایم صورت با دست بپیوندید تا تاثیرات انرژی فوق‌العاده و ذهن مثبت را روی پوست‌ِتان تجربه کنید... ماساژ صورت با روغن‌های خاص گیاهی یا لوسیون‌های عمل‌آوری شده با تکنیک‌های بسیار کارامد به افزایش
اغلب افرادی که پوست خشکی دارند به دلیل شکننده بودن پوست و خشکی آن مشکلاتی برای مراقبت از پوست و بخصوص آرایش کردن دارند. در چنین مواقعی تشخیص اینکه از محصول درست یا تکنیک صحیح برای آرایش استفاده می کنید یا خیر کمی دشوار است. اما جای نگرانی وجود ندارد. با رعایت نکاتی که به شما آموزش می دهم، می توانید با وجود پوست خشک آرایشی زیبا و یکدست داشته باشید. نکته کلیدی این است که محصولات مرطوب کننده را برای آرایش انتخاب کنید. با ۴ نکته آرایشی برای افرادی
گلاب؛ راز زیبایی و جوانی
خواص گلاب برای پوست به قدری زیاد است که سالیان متمادی است که انسانها برای مراقبت از پوست خود از گلاب استفاده می کنند. گلاب حاوی ویتامین های A، E و C بوده و برای انواع پوست مناسب است و گذاشتن آن بر روی پوست باعث شادابی و نشاط می شود.
گلاب، علاوه بر آنکه عطر و طعم بی نظیری دارد؛ برای تهیه بسیاری از دسرهای ایرانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و خاصیت ضدعفونی کننده دارد و از ایجاد تحریکات پوستی جلوگیری می کند.
گلاب یکی از بهتر
آنچه که باید در مورد کرم دست و صورت شون گیاهی باعصاره بادام حجم 150میلی لیتر بدانیم
همانطور که می دانید برای داشتن پوست سالم و درخشان در طول زندگیتان نیازمند یک سری مراقبت های همیشگی هستید که استفاده روزانه و مکرر از یک کرم مرطوب کننده که سازگار با پوست شما باشد حرف اول را خواهد زد.
و اما با نگاهی به کرم دست و صورت شون گیاهی باعصاره بادام حجم 150میلی لیتر می توان گفت عصاره بادام موجود در این کرم یکی از عوامل موثر در نرم نگه داشتن پوست است که به
تشخیص نوع پوست
 
 
برای اینکه بتوانید به بهترین وجه از پوست خود مراقبت کنید لازم است ابتدا نوع آن را تشخیص دهید نوع پوست شما به میزان تولید چربی بستگی دارد ژن،رژیم،عوامل استرس زا،دارو و حتی مراقبت های پوستی روی تولید چربی پوست موثر می باشند برای اینکه نوع پوست خود را تشخیص دهید از خودتان بپرسید تست پوست بگیرید.
 

 
برای این کار صورت راشسته وبه آرامی خشک کنیدسپس مقداری کاغذ نازک یا دستمال مخصوص پاک کردن شیشه عینک برداشته و روی نقاط مختلف صور
برس پاکسازی صورت(فیس براش) تاچ بیوتی مدل TB1487M
TOUCH BEAUTY ELECTRIC FACIAL CLEANSER TB1487M
برس پاکسازی صورت(فیس براش) محصولی از شرکت TOUCH BEAUTY(تاچ بیوتی)
همه انسان ها نگران سلامتی خود هستند یکی از نگرانی های مهم امروزه ما مخصوصا خانمها،پیری پوست میباشد که باعث میشه احساس پیری کنید و اعتماد به نفس شما را کاهش دهد.
شستشوی نادرست، ناقص وعدم پاکسازی کامل پوست از آلودگی ها باعث ایجاد چین و چروک،کدر شدن رنگ پوست وایجاد لکه بروی پوست شما میشود.از این رو شرکت Touch Beaut
پوست معمولی 
انواع پوست در یک تقسیم بندی کلی به چهار نوع پوست نرمال، خشک، چرب و مختلط تقسیم می‌شوند. این تقسیم‌بندی براساس میزان فعالیت غدد سبوم و میزان ترشح چربی صورت می‌گیرد. متخصصین پوست براساس ویژگی‌ها و در نظر گرفتن شرایط پوست می‌توانند به بهبود کیفیت آن کمک کنند.همانطور که می‌دانید زیبایی چهره و صورت بیش از هفتاد درصد به سلامتی، شفافیت و لطافت پوست بستگی دارد. پوست بدن و صورت در افراد مختلف به دلیل عوامل وراثت و عوامل محیطی ویژگ
دستگاه جوان سازی پوست اراف مینی MINI R F
 
رفع جای جوش و جای زخم
بهبود و درمان ترک‌های پوست
لایه‌برداری و جوانسازی پوست صورت
درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل
لیفت و بالا کشیدن پوست در تمامی نواحی بدن
بهبود روزاسه و رگ‌های نمایان در زیر پوست صورت
جوانسازی پوست دست و رفع لکه‌های قهوه‌ای روی دست
بهبود رنگ و بافت پوست:رمان مشکلات مربوط به بافت پوست و منافذ بزرگ پوست
رفع زائده‌های پوستی، آفتاب سوختگی و لکه‌های پوستی و روشن کردن پوست صورت
د
راه های مختلف استفاده از جوش شیرین برای مراقبت از مو
جوش شیرین یکی از مواد قابل دسترس در آشپزخانه است اما موادر استفاده از آن تنها به این بخش محدود نمی شود . جوش شیرین در مراقبت های پوست و مو تاثیر گذار و ارزان است و هیچگونه آلرژی ایجاد نمی کند. به نوشته ی نمناک جوش شیرین خاصیت قلیایی ، آنتی باکتریایی، ضد قارچی و ضد التهابی دارد که محفظه پوست را مسدود و باعث رشد مو می شود. جوش شیرین برای مدت زمان کوتاه و موقتی تاثیر گذار است. در ادامه این بخش از
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
۱.
ادامه مطلب
پوست خشک بیشتر یک نوع پوست است تا این که یک شرایط یا بیماری پوستی باشد و هر فردی با آن مواجه نیست.افراد بسیاری طی ماه های سرد زمستان از خشک شدن پوست خود شکایت می کنند. اما بین پوست خشک و پوست کم آب یا دهیدراته تفاوت های وجود دارد و آگاهی از این که چه چیزی آنها را از هم متمایز می کند می تواند به رسیدگی بهتر به شرایط پوست کمک کند.

ادامه مطلب
“چه پوست خوبی داره !” ” چی کار میکنی این قدر پوستت خوبه ؟ “  چی میزنی به پوستت که اینقدر براق و شیشه ایه ؟ “

شما در طول  روز چند بار این جملات را به دیگران میگوئید یا از دیگران
 جملاتی شبیه به این ها  می شنوید ؟ حتما برای شما هم پیش آمده صبحی که بعد
از خواب شبانه  و با دیدن چهره خودتان در آینه چند ایراد اساسی روی پوست
صورتتان گذاشته اید و  برایتان سوال بوده که دیگران که پوست خوب و شفافی
دارند چه روش های مراقبتی به کار می برند و چه طور از پوس
مراقبت از پوست در فصل زمستان
 
 
شاید فقط زیر تیغ و برق آفتاب یادتان بیفتد که به داد پوست تان برسید و موقع سوز سرمای زمستان فقط دنبال یک جای گرم برای باز کردن یخ دست و پای تان باشیداگراین طوراست پس توصیه های متخصصان پوست رابشنویدتا کمی درباره پوستتان دچاروجدان درد شوید.
 
 
آنها می گویند هوای خشک زمستان و بادشدید این فصل می تواند باعث خشکی ترک خوردگی وخارش پوست شود شاید تابش نور خورشید این فصل خیلی شدید نباشد اما باز هم احتمال آسیب دیدن پوست
 آیا به پاک کننده آرایش نیاز دارید که به سلامتی پوستتان نیز کمک کند؟ آیا تا به حال روغن بادام را در نظر گرفته اید؟ همان طور که می دانید این روغن شگفت انگیز، فواید بسیاری برای سلامتی پوست و مو دارد. معمولا روغن بادام در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود، چرا که به تقویت پوست در بسیاری جهات کمک می کند.
این روغن یک آنتی اکسیدان فوق العاده است که آثار مخرب آفتاب را ترمیم کرده و اثرات پیری پوست را کم می کند. این ها تنها تعداد محدودی
در معرض اشعه خورشید قرارگرفتن علاوه بر آثار مفیدی
که دارد می‌تواند آثار نامطلوبی نیز به همراه داشته باشد. عوارض نامطلوب
نور خورشید می‌تواند شامل آثار کوتاه مدت و درازمدت باشد. قرارگرفتن بیش از
اندازه در برابر نور خورشید سبب قرمزی و آفتاب سوختگی در مدت کوتاه شده و
آثار تجمعی آن در مدت طولانی تر، سبب تغییرهایی از جمله لکه ای پوستی،
پیری، تضعیف سیستم ایمنی و حتی سرطان پوست می‌شود.سرطان‌های پوستی از تابش
اشعه فرابنفش ناشی می‌شود. در سال
مراقبت از پوست و مو
 
 
پس امری طبیعی است که بعدازشامپو زدن و شستن سرتعدادی ازتارهای موهایتان بریزدیا صبح متوجه ریزش موهایتان روی بالش تان شده باشید بعد از حدود سه ماه موی جدیدی جایگزین موی از دست رفته شما میشود افرادی که مصمم اند موهایشان بلند شود باید مدت طولانی 6-8 سال انتظار بکشند.
 

 
علت اینکه قسمت هایی از بدن مانند مژه ها موهای کوتاه تری دارند این است که قسمت دوار مو کوتاه تر است برای همین شانس بلند شدن را ندارند موهای پوست سر ماهانه 5 ت
با افزایش سن پوستمان رفته‌رفته چروک میشود و از آن جایی که پوست دور چشم نازک است، بیشتر از سایر قسمت‌ها مستعد چروک شدن است. بنابراین مراقبت از پوست دور چشم برای به تاخیر انداختن پیدایش چروک ها الزامی است و یکی از راه های مراقبت از پوست دور چشم استفاده از کرم های دور چشم است.
 
 در داروخانه ها انواع مختلفی از این نوع کرم ها وجود دارند که ممکن است باعث سردرگمی شما شوند. اگر این نکات را بدانید و روش های تشخیص یک کرم خوب را یاد بگیرید، به راحتی می ت
اسفناج منبع بسیار خوبی از ویتامین A است که  بعنوان ضد پیری  شناخته شده است. رتینول یا ویتامین A   محصولات مراقبت از پوست  وجود دارد . ماسک اسفناج برای حفظ سلامت سلول های پوست ضروری است.
همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان  است که از سلول های پوست  در مقابل  رادیکال های آزاد مراقبت میکند. علاوه بر این، رتینول  موجود در اسفناج به  جلوگیری از تخریب کلاژن  کمک کرده و در نتیجه باعث کاهش چین و چروک می شود . ماسک  اسفناج به  تولید کلاژن کمک کرده،  از پو
مراقبت های پوستی
 
 
مسئول نگه داشتن قوام پوست کلاژن داخل درمی میباشد حال به هر علتی در روند کلاژن سازی اختلالی بوجود می آید می تواند باعث چروک پوست گردد با افزایش سن کلاژن سازی دچار وقفه میگردد و افراد با سنین بالا پوستی افتاده دارند اختلالات ارثی در تولید کلاژن در بیماران سندرم مارفان و سندرم اهلر دانلس از این جمله اند.
 

 
دراین بیماران پوست بعلت نقص در کلاژن سازی دچار افتادگی زودرس میگردد علاوه برکلاژن سازی علتهای دیگری نیز درایجادچرو
 
چیست؟
در میکرودرم ابریژن پوست، یک لایه از پوست شما سمباده کشیده می شود و به جای آن یک لایه پوست تازه جایگزین می شود. این سمباده کشیدن با کریستالهایی ظریف انجام میشود که بر روی پوست اسپری می شود. این کار بهترین روش برای مشکلاتی از جمله کدر شدن پوست، تیرگی پوست، لکه های قهوه ای، و لکه های ناشی از افزایش سن است.
 
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
مزایا و اثرات جانبی  اسید سالیسیلیک
 
پوست اسید سالیسیلیک روش جدیدی نیست. مردم بیش از 2،000 سال از منبع قابل اعتماد در درمانهای پوستی خود از لایه برداری اسید سالیسیلیک استفاده کرده اند. این اسید به طور طبیعی در پوست بید و برگهای زمستانی وجود دارد ، اما تولید کنندگان مراقبت از پوست نیز می توانند آن را در آزمایشگاه تولید کنند.
اسید سالیسیلیک متعلق به خانواده اسیدهای بتا هیدروکسی اسید است. بسیار مناسب برای چربی زدن روغن روی پوست است ، هنگامی که
پوست ترکیبی
در پوست‌های ترکیبی پیشانی و بینی چرب است در حالی که قسمت‌های دیگر پوست مانند گونه‌ها خشک و تمیز است. پوست ترکیبی هم بخش‌های چرب دارد و هم بخش‌های خشک، برای همین هر قسمت نیازمند روش مراقبت خاص خود است.
– پوست حساس
اگر پوستی حساس دارید ممکن است هنگام مالیدن پوست احساس خشکی و زبری کنید. از این گذشته وقتی برای مراقبت از پوست‌تان از محصولات و پاک‌کننده‌های اشتباه استفاده می‌کنید ممکن است پوست‌تان به آسانی تحریک و ملتهب شود. اگر
مراقبت از پوست در فصل سرما
 
 
با سرد شدن هوا مراجعه افراد به کلینیک های پوستی نیز بیشتر می شود وزش بادهای سرد و خشک در فصول پاییز و زمستان و اقامت طولانی در اتاقهایی که به دلیل گذاشتن وسایل گرمایشی گرم و خشک شده ازمهمترین دلایل بروز خشکی و چروک زودرس پوست است.
 

 
بهترین ومناسب ترین راه برای جلوگیری ازخشک شدن پوست استفاده از کرم های مرطوب کننده مناسب است کرمهای مرطوب کننده با ایجاد یک لایه در سطح پوست سرعت دفع آب از اپیدرم را کاهش داده و با ا
درمان جوش های سر سیاه :
 
 
شستشوی صورت
اسید سالیسیلیک
رتینوئیدها
مرطوب کننده
محصولات غیر comedogenic
ماسک
روال مثال
اگر به تازگی از جوش های سر سیاه خلاص شده اید یا به آنها حرفه ای برخورد کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه از بازگشت آنها جلوگیری کنید. این مراحل را در برنامه روزانه مراقبت از پوست خود قرار دهید تا به پوست بدون سیاهی برسید.
دوباره سرسیاه چیست؟سر سیاه یک نوع متداول از لکه های آکنه است که وقتی منافذ با روغن اضافی (سبوم) و سلول های پوس
علت پوسته پوسته شدن پوست
 
پوسته پوسته شدن پوست از بین رفتن لایه بیرونی اپیدرم در پوسته های بزرگ و در مقیاس است. پوست خشک و ترک خورده به نظر می رسد ، گرچه خشکی پوست همیشه مقصر نیست. پوسته پوسته شدن پوست نیز گفته می شود:
هتک حرمتافت مقیاسپوسته پوسته شدنپوست لایه برداریپوست پوسته پوسته شدهپوسته پوسته شدن پوست ممکن است فرد را به خود آگاهی دهد ، خصوصاً اگر روی دست ، پا ، صورت یا سایر نواحی قابل مشاهده باشد. مقیاس ها می توانند خارش و قرمز شوند و این
کارهایی که پس از عمل کاشت مو نباید انجام گیرند
تا چند روز پس از عمل جراحی، به ویژه اگر پوست سر شما تورم دارد بهتر است در مسیر تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. اگر بیرون رفتن در طول روز اجتناب ناپذیر باشد بهتر است از کلاه استفاده کنید.
از لمس ناحیه ای که به تازگی تحت عمل قرار گرفته خودداری کنید.
خارش و سوزش اندک عوارض جانبی عمل هستند، بنابراین لمس پوست سر که سوزش دارد ممکن است باعث شود موهای کاشته شده قبل از اینکه شانسی برای رشد یافتن داشته ب
بهترین مارک پنکیک
پنکیک آرایشی به جهت جور بافت و پوششی که روی سطح پوست ساخت می نماید برای اشخاصی که پوست چرب دارا هستند بسیار ایده آل میباشد. زیرا پنکیک به ساختار پودری خویش سبب ساز در اختیار گرفتن چربی و تعرق پوست می گردد. یکی‌از موضوعات آزار دهنده برای افزادی که پوست چرب یا این که حتی پوست مختلط دارا هستند درخشان شدن پوست بر اثر ترشح چربی روی سطح پوست میباشد. پنکیک توان برطرف کردن این گزینه را نیز دارااست. با پوشش بالایی که پنکیک روی پوست س
بآید پوست رو مرطوب نگهـدآرید می تونید صورتتون رو هر روز با آب سرد بشورید تآ منآفذ پوست بسته بشهچند تآ قرص آسپرین رآ با آب ترکیب و چند دقیقهـ روی صورت بذآرید تآ سلول هآی مرده صورت رو حذف و چربی یآ فرو رفتگی هآی پوست رو از بین ببره
روشهای مراقبت از پوست و مو
 
 
لزوما شامپوهای گران بهتر ازشامپوهای ارزان قیمت نیستندچرا که آنچه شما به عنوان مو می بینیدسلول مرده است و مواد شوینده خارجی برآن تاثیر چندانی نمیگذارد شامپوی متناسب با موهایتان را انتخاب کنیدو آن را مصرف کنید.خشک کردن مو:موهایتان را محکم خشک نکنید.
 

 
در عوض از حوله استفاده کنیدتا کمی آب موهایتان گرفته شود و سپس آن راشانه بزنید هیچ دلیلی برای رداینکه موهایتان زیادمیشود بهترین شیوه این است که بگذارید مو به حا
مزایای مراقبت از پوست با ویتامین C
ویتامین C نام خود را به عنوان یک آنتی اکسیدان قدرتمند و مهم ، برای سلامتی بهینه پوست ضروری ساخته است. اسید L- آسکوربیک یکی از رایج ترین ویتامین C است که ما در تقویت کننده آنتی اکسیدان پوست خود از آن استفاده می کنیم و از مؤثرترین آنها است. تحقیقات نشان می دهد که اسید L- آسکوربیک می تواند:
آسیب های رادیکال را ترمیم کنید
رادیکال های آزاد سلول های ناپایدار هستند ، به این معنی که این الکترون کوتاه است که در اثر عوامل
1- به جای آرایش به سلامت پوست صورت‌تان توجه کنید. شرط لازم و کافی برای استفاده نکردن از لوازم آرایش داشتن یک پوست سالم و باطراوت است. غذای سالم بخورید. بهداشت پوست‌تان را مراقبت کنید و مراقب جوش‌های مزاحم باشید.
 
2- پول لوازم آرایش را بدهید و یک صابون صورت خوب و یک شوینده مناسب برای پوست تهیه کنید.
 
3-یک لایه‌بردارملایم دارای spf بالا هم می‌تواند در صاف و سالم به نظر رسیدن پوست مفید باشد.
 
4-اغلب کرم‌های ضد پیری پوست برای خانم‌های زیر 30 سال
 اگر می خواهید یک لایه برداری قوی از پوست تان انجام دهید تا به روشن شدن صورت و حذف سلول های مرده آن کمک کنید، پیشنهاد می کنیم از پوست گردو استفاده کنید. پوست گردو قابلیت های زیادی در لایه برداری و اسکراب پوست دارد.
 
 می‌توانید مقداری پوست گردو یعنی پوست چوبی آن را به‌خوبی آسیاب کرده تا به صورت پودر درآید و آن را در انواع ماسک و کرم های لایه بردار بریزید. این ماسک تمام سلول های مرده را به خوبی از بین برده و رنگ پوست را روشن می کند. همچنین باعث م
سه نکته برای داشتن پوستی لطیف
 
  
 
زنانی که با وجود عیب های صورتشان زیبا جلوه می کنند، زنانی هستند که می دانند، پاک کردن، تقویت کردن و غذا دادن، رساندن مواد مغذی به پوست، سه اصل اساسی برنامه مراقبت از پوست است.برای این منظور به نکات زیر توجه کنید: برای مالیدن کرم به صورت، نوک انگشتان را با ملایمت و به صورت دایره وار از پایین به بالا روی صورت حرکت دهید تا کرم جذب پوست گردد. صورت را ماساژ دهید تا کرم جذب شود. حدوداً ۲۰ دقیقه طول می کشد تا کرم کام
تشخیص انواع پوست و مراقبت های لازم
تشخیص انواع پوست
گاهی محصولاتی برای مراقبت از پوست‌ انتخاب می‌کنید که از هر لحاظ محصولات فوق‌العاده‌ای به نظر می‌آیند، اما وقتی که از آنها استفاده می‌کنید به این نتیجه می‌رسید که مناسب پوست شما نیستند یا زمانی که برای تهیه  محصولات آرایشی بهداشتی مراجعه می کنید، ابتدا از شما می پرسند چه نوع پوستی دارید؟ اگر نوع پوست خود را نمی شناسید توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی پوست خود را به‌خوبی شناخته تا ب
تشخیص انواع پوست و مراقبت های لازم
تشخیص انواع پوست
گاهی محصولاتی برای مراقبت از پوست‌ انتخاب می‌کنید که از هر لحاظ محصولات فوق‌العاده‌ای به نظر می‌آیند، اما وقتی که از آنها استفاده می‌کنید به این نتیجه می‌رسید که مناسب پوست شما نیستند یا زمانی که برای تهیه  محصولات آرایشی بهداشتی مراجعه می کنید، ابتدا از شما می پرسند چه نوع پوستی دارید؟ اگر نوع پوست خود را نمی شناسید توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی پوست خود را به‌خوبی شناخته تا ب
کرم دست و صورت آقایان نیوا حجم 150+75 میلی لیتر به سرعت جذب شده و باعث هیدراتاسیون و آبرسانی به پوست خواهد شد و با محافظت از خشک شدن پوست از آن مراقبت خواهد کرد.
این کرم مرطوب کننده دست و صورت نیوا مخصوص برای آقایان ساخته شده است که کاربرد چند منظوره داشته و برای دست صورت و بدن مورد استفاده قرار میگیرد.
این کرم دست و صورت آقایان نیوا حجم 150+75 میلی لیتر قدرت مرطوب کنندگی بالایی داشته و باعث نرمی پوست پینه دار میشود و خشکی ، زبری پوست را (خصوصا در
پوست چیست؟پوست اولین و مهمترین سیستم دفاعی بدن انسان است که به صورت مستقیم در معرض آب، هوا، نور و غذا قرار دارد به همین دلیل نگهداری از آن بسیار اهمیت دارد. پوست نمایانگر جسم سالم بدن ماست.  14 الی 16 درصد وزن خشک بدن را پوست تشکیل می دهد.  این لایه ضد آب بوده و از نفوذ آب به داخل بدن جلوگیری می کند. هر 21  الی  28  روز یک بار سلول های مرده پوست از سطح آن خارج می شوند. ما با انواع روش های نگهداری از پوست می توانیم این عمر را به 28 روز افزایش داده و هر 10
جوانسازی پوست یکی از مهمترین دغدغه های اصلی در جمعیت بانوان بوده و راهکارهای متفاوتی به منظور ایجاد جوانسازی در پوست وجود داشته که از تاثیرات ویژه ای برخوردار می باشند. جوانسازی پوست به روش های متفاوتی می تواند پیری زودرس، چین و چروک، افتادگی، تیرگی و شل شدگی پوست صورت را برطرف نموده، جوانی و شادابی را به پوست شما بازگرداند.
اهمیت پوست سالم
پوست یکی از مهمترین و وسیع ترین ارگان های بدن می باشد که وظایف فیزیولوژیک فراوانی بر عهده داشته و در
مراقبت های پس از مزووایت تراپی و دوره های انجام مزو وایت و کرم پودر دائممشتری باید توجه کند که پس از انجام عمل مزووایت تراپی و کرم پودر دائم لازم است تا سه روز بعد از آن صورت خود را در برابر تماس با آب حفظ کند یعنی در این مدت باید از استحمام و تمیز کردن صورت با آب و یا دستمال مرطوب پرهیز کند. استفاده از کرم های آب رسان شب در طول این مدت الزامی است. ماساژ دادن آرام کرم های ترمیم کننده بر روی صورت نیز نباید فراموش بشود. رعایت نکات گفته شده باید بسیا
راهنمای استفاده از سرم ویتامین c
 
همه سرم های ویتامین C به طور مساوی ایجاد نمی شوند
این که آیا شما به دنبال ساده سازی روال مراقبت از پوست و یا تقویت آن هستید ، یک سرم ویتامین C ممکن است بلیط طلایی شما باشد. ویتامین C موضعی یک کارگاه چند منظوره است که می تواند پوست شما را محافظت ، ترمیم و تقویت کند.
اما ، مانند هر محصول ، همه سرمها برابر نیستند. مؤلفه هایی از قبیل نوع و غلظت ویتامین C ، لیست مواد تشکیل دهنده ، و حتی نوع بطری یا دستگاه پخش کننده مزای
چسب زدن بینی بعد از عمل به خصوص می تواند برای افرادی که ضخامت پوستشان زیاد یا متوسط است، مفید باشد. بیمارانی که پوست اینچنینی دارند، کمی بیش از حد معمول طول می کشد تا پوست بینی شان بعد از جراحی منقبض و جمع شود. بعلاوه، پوست آنها بیشتر از بقیه مستعد تشکیل بافت زخم بین ساختار غضروفی / استخوانی و پوست است. اگر قبل از جمع شدن کامل پوست، بافت زخم در زیر پوست تشکیل شود، از منقبض و کوچک شدن آن جلوگیری خواهد کرد.
تاثیر پوست بینی در جراحی
ادامه مطلب
بهترین شستشوی برای پوست های خشک :
 
چگونه انتخاب کردیمبرای خشکی پوست و آکنهبرای پوستهای خشک و حساسبرای پوست خشک و اگزماچگونه انتخاب کنیمنکات ایمنیبردناگر از طریق پیوندی در این صفحه چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. چگونه این کار می کند
وقتی پوست خشکی دارید ، مرطوب کننده ممکن است محصولی باشد که برای بیشترین میزان به آن می رسید. اما شستن صورت می تواند به همان اندازه در زرادخانه مراقبت از پوست برای حفظ پوست به نظر برسد و بهترین احس
پوست همه ما دچار مشکلات و التهاباتی می شود که اگر مراقب ان نباشیم ممکن است پوست ما دچار مشکلات فراوانی شود. از جمله مهم ترین و مراقبت ها برای پوست از بین بردن جای جوش و لک هایی است که به هر دلیل بر روی پوست ما ایجاد می شود. با نیک صالحی  همراه باشید تا درباره نقش اب پیاز برای جوش و لک بیشتر بدانید.
نقش اب پیاز برای جوش و لک
پژوهشگران علوم پزشکی می گویند نتایج بررسی های صورت گرفته نشان داده است که لکه های قهوه ای که بر اثر تابش آفتاب پس از سی سالگی
بهترین داروی گیاهی برای پوست
ادویه جات می‌تواند نقش مهمی در طعم بخشیدن به غذاهای شما بازی کند اما این مواد طبیعی قادرند در مواد مراقبت پوست
نیز به کار روند.
به گزارش مشرق، بیشتر ادویه جات و گیاهان دارویی حاوی سطح بالایی از آنتی اکسیدان‌ها، مواد ضد التهابی و مواد مغذی
هستند که پوست و موی شما برای سلامت خود به چنین مواردی نیاز دارند.
ادامه مطلب
کرم ضد چروک و ۶ نکته مهم در تاثیر بیشتر آن
تمایل به جذابیت و زیبایی، موضوعی است که همیشه ما خانم ها را ترغیب به مراقبت و نگهداری از پوست و استفاده از کرم ضد چروک و این قبیل محصولات ضدپیری می کند. خوشبختانه امروزه روشهای بسیاری برای کاهش روند پیری صورت و چین و چروک در پوست وجود دارد که با استفاده از آنها بعد از شروع سن سی سالگی می توانید روند پیری صورت را بسیار کاهش دهید. 
ادامه مطلب
مراقبت های پوست و مو
 
 
رنگ مو برحسب نوع رنگدانه ها مشخص میشود افرادی که موهای تیره دارند رنگ دانه های قهوه ای ومشکی و افرادی که موهای روشن دارندرنگ دانه های قرمز وزرد دارندعلت سفید شدن مواین است که رنگ دانه های مودیگر عمل رنگ سازی راانجام نمیدهند چنانچه دیگر رنگ دانه ای تولید نشود سلولهای مو به صورت سفید ظاهر می شوند.
 
 
 
حالت مو صاف،فرفری،مجعد و .....نیز به نوع ریشه مو بستگی داردموهای چرب:دردسر بزرگی است که بسیاری ازافرادرا آزار میدهد مخص
ورم بینی : بعد از انجام رینوپلاستی ، به دلیل دستکاری پوست ، استخوان و غضروف بینی و ملتهب شدن بافت های این نواحی و اطراف آن ، بینی متورم می شود.
میزان ورم بینی بعد از جراحی به چه عواملی بستگی دارد؟
شدت ورم بینی به عوامل متعددی مانند: نوع بینی ، ضخامت پوست بینی ، مقدار دستکاری بینی در حین جراحی و مراقبت های بعد از جراحی توسط بیمار بستگی دارد. همچنین میزان ورم بینی در افراد مختلف ، متفاوت می باشد. میزان ورم در بینی های گوشتی که پوست ضخیم تری دارند،
 
چگونه انجام می شود؟
میکرودرم ابریژن در مطب پزشک یا کلینیک تخصصی پوست انجام می شود. در این روش، بلورهای ریزی بر روی پوست اسپری می شوند که به آرامی لایه بیرونی پوست را حذف می کند. این روش به هیچ وجه روشی تهاجمی نیست. بنابراین لازم نیست از بی حس کننده استفاده شود. میکرودرمی پوست یک روش جوان سازی و لایه برداری پوست است که پوست را نرم تر و روشن تر می کند.
 
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
پوست بینی سه نوع مختلف دارد
: ۱.نازک ۲.نرمال ۳.زخیم
در عمل جراحی نوع پوست بینی هیچ گونه تغییری نمیکند ولی نوع پوست بینی در نتیجه جراحی تاثیر زیادی دارد . افرادی که پوست بینی بسیار نازک یا بسیار زخیم دارند نتیجه دلخواه خود را از عمل به دست نمی آورند.
از معایت پوست نازک میتوان به این موضوع اشاره کرد که بعد از عمل عیب های ریزی که توسط جراح ممکن از به وجود بیاید فورا نمایان میشود ، این پوست بیشتر در معرض قرمز شدن و بروز مویرگ های روی پوست است و همچین
جوانسازی صورت با لیفت با نخ
لیفت با نخ روشی است که برای درمان چین ‌و چروک پوست به ‌کاربرده می‌شود و از بروزترین روش‌های جوان‌سازی پوست در قسمت صورت و گردن به شمار می‌آید. تأثیرات بسیار زیادی در میزان طراوت و شادابی پوست دارد و هیچ‌گونه زخم و برشی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند. در ضمن جنس نخی که در لیفت استفاده می‌گردد از پلی دی اکسانون است که برای جراحی‌های چشم و قلب نیز از آن استفاده می‌گردد که قابلیت جذب شدن دارد.
به ‌هرحال اغلب خانم‌ها
ماسک های زعفران برای انواع جنس پوست
 
 
ماسک صورت زعفران یک راه طبیعی و موثر برای مراقبت از پوست است. این ماسک تنها در عرض چند دقیقه آماده می شود و تهیه آن ساده و آسان است. زعفران زمانی که برای پوست استفاده شود، می تواند شگفتی ایجاد کند، زعفران برای پوست خواص بسیاری دارد.
 
 
لیفت با نخ روشی است که برای درمان چین ‌و چروک پوست به ‌کاربرده می‌شود و از بروزترین روش‌های جوان‌سازی پوست در قسمت صورت و گردن به شمار می‌آید. تأثیرات بسیار زیادی در میزان طراوت و شادابی پوست دارد و هیچ‌گونه زخم و برشی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند. در ضمن جنس نخی که در لیفت استفاده می‌گردد از پلی دی اکسانون است که برای جراحی‌های چشم و قلب نیز از آن استفاده می‌گردد که قابلیت جذب شدن دارد.
به ‌هرحال اغلب خانم‌هایی که در اثر بالا رفتن سن دچا
تشخیص انواع پوست و مراقبت های لازم
تشخیص انواع پوست
گاهی
محصولاتی برای مراقبت از پوست‌ انتخاب می‌کنید که از هر لحاظ محصولات
فوق‌العاده‌ای به نظر می‌آیند، اما وقتی که از آنها استفاده می‌کنید به این
نتیجه می‌رسید که مناسب پوست شما نیستند یا زمانی که برای تهیه  محصولات
آرایشی بهداشتی مراجعه می کنید، ابتدا از شما می پرسند چه نوع پوستی دارید؟
اگر نوع پوست خود را نمی شناسید توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی پوست
خود را به‌خوبی شناخته ت
تشخیص انواع پوست و مراقبت های لازم
تشخیص انواع پوست
گاهی
محصولاتی برای مراقبت از پوست‌ انتخاب می‌کنید که از هر لحاظ محصولات
فوق‌العاده‌ای به نظر می‌آیند، اما وقتی که از آنها استفاده می‌کنید به این
نتیجه می‌رسید که مناسب پوست شما نیستند یا زمانی که برای تهیه  محصولات
آرایشی بهداشتی مراجعه می کنید، ابتدا از شما می پرسند چه نوع پوستی دارید؟
اگر نوع پوست خود را نمی شناسید توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی پوست
خود را به‌خوبی شناخته ت
انواع پوست کدامند؟
 
 
چهار گروه اصلی پوست عبارتند از:1-پوست طبیعی و معمولی 2-پوست چرب 3-پوست خشک 4-پوست ترکیبی.برای تعیین نوع پوست صبح که از خواب بیدار شدید دستمال خشکی را روی پوست صورتتان بکشید اگر دستمال چرب شد پوستتان چرب است اگر روغن و چربی فقط در قسمت وسط دستمال جمع شد پوستتان ترکیبی است.
 

 
اگر روی دستمال چربی دیده نشد پوستتان یا خشک است یا معمولی اگر بعد از کشیدن دستمال بر صورتتان احساس کردید پوستتان کشیده شد و خشک شد پوستتان خشک است و ا
بعد از پایان یک روز طولانی، وقت پاک کردن صورت از تمام آلودگی‌ها و مواد آرایشی است. برای بهترین نتیجه به یک پاک کننده آرایش خوب احتیاج داریم که برای پوست ما مناسب باشد. مراقبت از پوست بسیار مهم است و مواد آرایشی و  آرایش پاک کن بهتر است طبیعی باشند و کمتر از مواد شیمایی در ساخت آن‌ها استفاده شده باشد. 
انواع ژل شستشو و شیر پاک‌کن
پاک کننده‌های صورت انواع مختلف دارند که شامل شیر پاک کن، ژل شستشوی صورت، سرم، لوسیون، فوم، تونیک و آب پاک کننده

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون فرهنگی ورزشی جوان شاه بانو جان ثبت و رتبه بندی شرکت قانون مداران یکتا کامجوئیسم وب نوشته های یک دانش آموز ایرانی-فاطمه سادات حوزه علمیه صدر بازار اصفهان سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه سفیداب روشور صادراتی حلما شرکت طراحی سایت حرفه ای کسب درآمد اینترنتی